„Общообразователни дисциплини и Начално образование“

Светла Данаилова — заместник-директор „Учебна дейност“ — паралелков цикъл

ГРУПИ И ПРЕПОДАВАТЕЛИ 

Група „Общообразователни дисциплини” 

  • Ваньо Тишев — Отговорник група; български език и литература
  • Лили Мирославова — български език и литература
  • Андреана Паунова — английски език
  • Теодора Вълчева — английски език
  • Николай Господинов — немски език
  • инж. Красимира Тенчева — информатика и информационни технологии
  • Светла Данаилова — физика и математика; ІV-та професиона квалификационна степен по физика; V-та професионална квалификационна степен по математика
  • Валентина Лозенова — математика и физика
  • Кристина Шишкова — математика
  • Диана Калъчева — биология
  • Йорданка Полянова — химия 
  • Атанас Андонов — история
  • Павел Найденов история и география
  • Йордан Бончев — философски цикъл, педагогически съветник
  • Станислава Малчева — изобразително изкуство, технологии и предприемачество 
  • Тодор Димитров — физическа култура и спорт
  • Йордан Трендафилов — физическа култура и спорт
  • Деян Бакърджиев — физическа култура и спорт

Група „Начално образование”

  • Елена Янкова — Отговорник група; 3а клас
  • Анна Влаева – 3б клас
  • Зорница Венкова – 4а клас
  • Марияна Неделчева – 4б клас; занималня
  • Златка Петкова – 2а клас
  • Милена Кабаджова – 3б клас; занималня
  • Юлияна Бенчева – 1а клас; занималня
  • Иванка Паскова – 1б клас
  • Ива Вълчанова – занималня 1б клас
  • Стела Кантарева – занималня 2а клас
  • Дона Овчарова – занималня 3а клас
  • Красимира Петрова – занималня 4а клас
  • Деян Бакърджиев – занималня 4б клас

Група „Класни ръководители” за учебната 2022-2023 година

  • Диана Калъчева — Отговорник група; 10б клас
  • Юлиана Бенчева — 1а клас
  • Иванка Паскова — 1б клас
  • Златка Петкова — 2а клас
  • Милена Кабаджова — 2б клас
  • Елена Янкова — 3а клас
  • Анна Влаева — 3б клас
  • Зорница Венкова — 4а клас
  • Марияна Неделчева — 4б клас
  • Лили Мирославова — 5а клас
  • Теодора Вълчева — 5б клас
  • Деян Бакърджиев — 6а клас
  • Станислава Малчева — 6б клас
  • Красимира Тенчева — 7а клас
  • Йорданка Полянова — 7б клас
  • Таня Найденова 8а клас
  • Павел Найденов 8б клас
  • Ваньо Тишев — 9 клас
  • Кристина Шишкова — 10а клас
  • Диана Калъчева — 10б клас
  • Йордан Трендафилов — 11а клас
  • Анастасия Баткова — 11б клас
  • Екатерина Георгиева — 12 клас