Награди от Международен музикален конкурс, Перник 2016


XI Международен конкурс за млади изпълнители на класически музикални инструменти, организиран от Община Перник, Общински комплекс Дворец на културата – Перник и Обединена школа по изкуствата, 22 – 24 април 2016 година, Перник

Първа награда и Специална награда за „Солист на Камерен оркестър „Орфей“ (Категория Б – Музикални училища, Струнни инструменти, Втора възрастова група) — Виктор Василев, от класа по цигулка на Боримира Стоянова

Първа награда  (Категория Б – Музикални училища, Струнни инструменти, Втора възрастова група) — Екатерина Стоева, от класа по цигулка на Евгения Ночева

Първа награда  (Категория Б – Музикални училища, Струнни инструменти, Втора възрастова група) — Ренцо Ставрев, от класа по цигулка на Евгения Ночева

Първа награда (Категория Б – Музикални училища, Духови инструменти, Втора възрастова група) — Кристиян Батакаров, от класа по флейта на д-р Ивайло Василев

Първа награда (Категория Б – Музикални училища, Пиано, Първа възрастова група) — София Белева, от класа по пиано на Елена Тасева

Първа награда и Награда за най-малък участник (Категория Б – Музикални училища, Струнни инструменти, Първа възрастова група) — Марияна Стоева, от класа по цигулка на Евгения Ночева

Първа награда (Категория Б – Музикални училища, Духови инструменти, Първа възрастова група) — Дона Къркаличева, от класа по флейта на д-р Ивайло Василев

Втора награда и Награда „Солист на Духов оркестър при ОКДК“ (Категория Б – Музикални училища, Духови инструменти, Четвърта възрастова група) — Георги Георгиев, от класа по кларинет на Кирил Пенчев

Втора награда (Категория Б – Музикални училища, Духови инструменти, Трета възрастова група) — Полина Манолова, от класа по флейта на д-р Ивайло Василев

Втора награда (Категория Б – Музикални училища, Пиано) — Биляна Динкова, от класа по пиано на Светлана Косева

Трета награда (Категория Б – Музикални училища, Духови инструменти, Четвърта възрастова група) — Димитър Кърчев, от класа по кларинет на Кирил Пенчев

Трета награда (Категория Б – Музикални училища, Струнни инструменти, Трета възрастова група) — Зара Дикова, от класа по цигулка на Боримира Стоянова

Трета награда (Категория Б – Музикални училища, Духови инструменти, Трета възрастова група) — Калоян Василев, от класа по флейта на д-р Ивайло Василев

Трета награда (Категория Б – Музикални училища, Духови инструменти, Първа възрастова група) — Рая Батакарова, от класа по флейта на д-р Ивайло Василев

Коментари са забранени.