Monthly Archives: юли 2022

„Здравей, лято!“, 2022


29 юни 2022 г., двора на училището

Музикален хепънинг „Здравей, лято!“

Участници:

  • Ансамбъл ударни инструменти „Пендим“ – Александър Вичев, Аглея Канева, Ира Илиева, Антон Костадинов, Веселин Стефанов, Живко Иванов, художествен ръководител Пенчо Пенчев
  • Народен хор на НУМТИ „Добрин Петков“, диригент Явор Тасков
  • Дуо тромпети Ангел Сребчев и Мартин Йорданов, от класа на Пенчо Пенчев
  • Юлиан Станчев – кларинет, от класа на Едуард Сарафян, и Любен Банев – пиано, от класа по клавирен съпровод на Георги Гаджев
  • Нина Денчева, Симеон Стоилов, от класа по поп и джаз пеене на Теодора Чернева
  • Вивиан Иванова, Даниела Пачова, от класа по поп и джаз пеене на Виделина Мирчева
  • Вокална група Вивиан Иванова, Даниела Пачова и Нина Денчева, от класа по вокални ансамбли на Пола Кутманова

Награди на преподаватели от Международен музикален конкурс, Перник 2022


XVI Международен конкурс за млади изпълнители на класически музикални инструменти, организиран от Общински комплекс Дворец на културата – Обединена школа по изкуствата, с подкрепНаграда за принос в откриването и развитието на млади таланти —ата на Община Перник, 29 април – 1 май 2022 година, Перник

Награда за принос в откриването и развитието на млади таланти — Пенчо Пенчев

Награда за принос в откриването и развитието на млади таланти — д-р Ивайло Василев

Награда за принос в откриването и развитието на млади таланти — Антоанета Генова

Награда за принос в откриването и развитието на млади таланти — Снежана Спилкова-Гърнева

Награда за принос в откриването и развитието на млади таланти — Маргарита Демирджиян

Награда за корепетитор за принос в откриването и развитието на млади таланти — Владимир Стефанов

Награди от Международен музикален конкурс, Перник 2022


XVI Международен конкурс за млади изпълнители на класически музикални инструменти, организиран от Общински комплекс Дворец на културата – Обединена школа по изкуствата, с подкрепата на Община Перник, 29 април – 1 май 2022 година, Перник

Категория„Б”– специализирани музикални училища (средни и висши)

Първа награда (Осма група – Ансамбли, без възрастови ограничения) — трио духови инструменти в състав: Калоян Василев – флейта, Яна Къркаличева – флейта и Юлиан Станчев – кларинет, от класа по камерна музика на д-р Ивайло Василев

Първа награда (Ударни инструменти, Трета възр. група – 11 и 12 год.) — Яница Ватева, от класа Пенчо Пенчев

Първа награда (Духови инструменти, Флейта, Втора възр. група – 9 и 10 год.) — Елена Хубенова, от класа на Нина Сталева

Втора награда (Пиано, Първа възр. група – до 8 год.) — Мартин Бакалов, от класа на Снежана Спилкова-Гърнева

Втора награда (Духови инструменти, Флейта, Трета възр. група – 11 и 12 год.) — Велина Ватева, от класа на Нина Сталева

Втора награда (Ударни инструменти, Втора възр. група – 9 и 10 год.) — Константина Хубенова, от класа на Маргарита Демирджиян

Трета награда (Пиано, Шеста възр. група – от 17 до 20 год.) — Йоан Хубенов, от класа на Антоанета Генова

Трета награда (Духови инструменти, Флейта, Трета възр. група – 11 и 12 год.) — Сари Тодорова, от класа на Нина Сталева