Tag Archives: златна лира на Орфей

Награди от Национален конкурс „Орфееви таланти“, 2019


Национален музикално-фолклорен конкурс „Орфееви таланти“, организиран от Български национален младежки фолклорен съюз, в партньорство с Академията за музикално, танцово и изобразително изкуство – Пловдив, 21 – 24 март 2019 г., Пловдив

Златна лира на Орфей (Направление „Народно пеене“, Категория А1 — участници от национални училища по изкуствата и висши учебни заведения, IV възр. група — 8 – 12 клас) — Мария Хубенова, от класа на Гергана Таскова

Златна лира на Орфей (Направление „Народно пеене“, Категория А1 — участници от национални училища по изкуствата и висши учебни заведения, III възр. група — 5 – 7 клас) — Дияна Гатева, от класа на Севджан Рамадан

Златна лира на Орфей (Направление „Народно пеене“, Категория А1 — участници от национални училища по изкуствата и висши учебни заведения, III възр. група — 5 – 7 клас) — Никол Ганчева, от класа на Севджан Рамадан

Златна лира на Орфей (Направление „Народно пеене“, Категория А1 — участници от национални училища по изкуствата и висши учебни заведения, III възр. група — 5 – 7 клас) — Лия Инграм, от класа на Николета Маринова

Сребърна лира на Орфей (Направление „Народно пеене“, Категория А1 — участници от национални училища по изкуствата и висши учебни заведения, III възр. група — 5 – 7 клас) — Камелия Балабосова, от класа на Севджан Рамадан

Сребърна лира на Орфей (Направление „Народно пеене“, Категория А1 — участници от национални училища по изкуствата и висши учебни заведения, III възр. група — 5 – 7 клас) — Рая Павкова, от класа на Николета Маринова

Сребърна лира на Орфей (Направление „Пиано“, Категория А1 — участници от национални училища по изкуствата и висши учебни заведения, III възр. група — 5 – 7 клас) — Радостин Ангелов, от класа на д-р Цветелина Борисова

Бронзова лира на Орфей (Направление „Народно пеене“, Категория А1 — участници от национални училища по изкуствата и висши учебни заведения, IV възр. група — 8 – 12 клас) — Мария Илкова, от класа на Гергана Таскова

Поощрение (Направление „Народно пеене“, Категория А1 — участници от национални училища по изкуствата и висши учебни заведения, IV възр. група — 8 – 12 клас) — Евелин Инан, от класа на проф. Светла Станилова

Поощрение (Направление „Народно пеене“, Категория А1 — участници от национални училища по изкуствата и висши учебни заведения, IV възр. група — 8 – 12 клас) — Веселина Петрова, от класа на Севджан Рамадан

Поощрение (Направление „Народно пеене“, Категория А1 — участници от национални училища по изкуствата и висши учебни заведения, IV възр. група — 8 – 12 клас) — Николай Парунев, от класа на Севджан Рамадан

 

 

 

 

 

Реклами

Награди от „Орфеево изворче“ – Калофер, 2015


XV юбилеен Национален музикално-фолклорен конкурс „Орфеево изворче“, организиран от Националния младежки фолклорен съюз, със съдействието на Кметство Калофер, АМТИИ – Пловдив, фолклорна телевизия „Sunrise Music“, музикална компания „Sunrise Marinov“, Народно читалище „Христо Ботев – 1869“ – Калофер, вестник „Фолклорен хоризонт“ и продуцентски център „БГ Фолклор“, 20 – 22 март 2015 година, Калофер

Златна лира на Орфей (II възрастова група, I категория)— Ива Чукова, от класа по народно пеене на Деница Василева

Поощрение (III възрастова група, I категория) — Жулиена Паскалева, от класа по народно пеене на проф. д-р Светла Станилова

Поощрение (III възрастова група, I категория) — Женя Арабаджиева, от класа по народно пеене на проф. д-р Светла Станилова

Поощрение (III възрастова група, I категория) — Борислав Тонев, от класа по народно пеене на Румяна Филкова

Поощрение (II възрастова група, I категория) — Мария Бакова, от класа по народно пеене на Деница Василева 

Сребърна лира на Орфей (III възрастова група,  ІІІ категория – Народно пеене) — Мария Георгиева

Награди от Национален конкурс „Орфеево изворче“, 2014


XIV Национален музикално-фолклорен конкурс „Орфеево изворче“,  организиран от Националния музикално-фолклорен съюз, Стара Загора, март 2014 година 

Почетно отличие за присъдена Златна лира на Орфей — Мария Георгиева (Народно пеене, IV възрастова група)

Ученици от класа на проф. д-р Светла Станилова:

  • Почетно отличие за присъдена Златна лира на Орфей — Женя Арабаджиева (Народно пеене, III възрастова група, Категория I)
  • Почетно отличие за присъдена Златна лира на Орфей — Жулиена Паскалева (Народно пеене, III възрастова група, Категория I)
  • Почетно отличие за присъдена Сребърна лира на Орфей — Трио „Младост“ в състав: Женя Арабаджиева, Жулиена Паскалева и Теодора Гелинска

От класа на Деница Василева:

  • Почетно отличие за присъдена Сребърна лира на Орфей — Лилия Разванска (Народно пеене, II възрастова група, Категория I)