Tag Archives: международен конкурс

Награди от Международен конкурс, Боровец, 2019


III-ти Международен конкурс за камерни ансамбли и индивидуални изпълнители, организиран от сдружение „Рила-2011“ и СБМТД, 17 – 19 май 2019 г., Курортен комплекс „Боровец“

Първа награда (Трета възр. група – от 14 до 18 год.) — Биляна Динкова, от класа по пиано на Светлана Косева 

Първа награда (Първа Б възр. група – от 9 до 11 год.) — Георги Димитров, от класа по класическа китара на Костадин Динков

Първа награда (Първа Б възр. група – от 9 до 11 год.) — Саркис Демирджиян, от класа по класическа китара на Костадин Динков

Първа награда (Първа Б възр. група – от 9 до 11 год.) — Александър Иванов, от класа по класическа китара на Костадин Динков

Втора награда (Трета възр. група – от 14 до 18 год.) — Мартин Ганчев, от класа по класическа китара на Костадин Динков

Втора награда (Първа А възр. група – от 7 до 9 год.) — Зоя Павкова, от класа по класическа китара на Костадин Динков

Трета награда (Първа Б възр. група – от 9 до 11 год.) и Специална награда за най-добро изпълнение на творба от Панчо Владигеров — Дейми Велчева, от класа по пиано на Весела Танева

Трета награда (Втора възр. група – от 11 до 14 год.) – Габриела Пенева, от класа по класическа китара на д-р Милена Вълчева

Трета награда (Първа Б възр. група – от 9 до 11 год.) — Николет Ковачева, от класа по класическа китара на Костадин Динков

Трета награда (Първа А възр. група – от 7 до 9 год.) — Винсент Заранков, от класа по класическа китара на Костадин Динков

Поощрителна награда (Втора възр. група – от 11 до 14 год.) — Ива Медарска, от класа по класическа китара на д-р Милена Вълчева

Реклами

Награди от Международен конкурс „Звукът на времето“, 2019


VI Международен конкурс за вокална и инструментална музика „Звукът на времето“, организиран от сдружение „Елита“, 2 – 5 май 2019 г., Велико Търново

Първа награда (Раздел Инструменталисти, Категория Класическо пиано, Трета възр. група — 13 – 16 год.) — Любен Банев, от класа на Елена Велчева

Първа награда (Раздел Инструменталисти, Категория Класическо пиано, Втора възр. група — 9 – 12 год.) — Йордан Тодоров, от класа на Елена Велчева

Първа награда (Раздел Инструменталисти, Категория Класическо пиано, Първа възр. група — 5 – 8 год.) — Атанаска Танева, от класа на Елена Тасева

Втора награда (Раздел Инструменталисти, Категория Класическо пиано, Четвърта възр. група — 17 – 25 год.) — Едуард Скалли, от класа на Елена Велчева

Втора награда (Раздел Инструменталисти, Категория Класическо пиано, Втора възр. група — 9 – 12 год.) — Пандора Хейууд, от класа по пиано на Елена Велчева

Втора награда (Раздел Инструменталисти, Категория Класическо пиано, Първа възр. група — 5 – 8 год.) — Николинка Танева, от класа на Елена Тасева

Трета награда (Раздел Инструменталисти, Категория Класическо пиано, Четвърта възр. група — 17 – 25 год.) — Меглена Костова, от класа на Антоанета Генова

Трета награда (Раздел Инструменталисти, Категория Класическо пиано, Втора възр. група — 9 – 12 год.) — Ема Стоянова, от класа на Антоанета Генова

Трета награда (Раздел Инструменталисти, Категория Класическо пиано, Втора възр. група — 9 – 12 год.) — Зара Зефова, от класа на Антоанета Генова

Награди от Международен конкурс за изкуства „Радост на брега“, 2018


XII Международен конкурс за изкуства „Радост на брега“, организиран от Община Созопол, Община Поморие и сдружение „Радост на брега“, 8 – 10 юни 2018 г., Созопол 

Първа награда (Раздел „Музикално изкуство“, Индивидуални изпълнители, Класически инструменти, Първа възр. група – до 7 год.) — Лилия Ташкова, от класа по пиано на Елена Тасева

Първа награда (Раздел „Музикално изкуство“, Индивидуални изпълнители, Класически инструменти, Първа възр. група – до 7 год.) — Александър Цеков, от класа по цигулка на Валентина Тенчева