Tag Archives: международен музикален конкурс

Награди от Международен конкурс „Надежди, таланти, майстори“, 2016


XX-ти Международен музикален конкурс „Надежди, таланти, майстори“, организиран от Община Добрич, 6 – 10 септември 2016 година, Добрич 

Първа награда и Специална награда от проф. Божидар Братоев за артистично изпълнение (Пиано, I Б група – от 11 до 14 години) — Георги Чиколов, от класа по пиано на Светлана Косева

Втора награда (Пиано, II група – от 15 до 20 години) — Александрина Попова, от класа по пиано на Елена Велчева

Втора награда (Флейта, I Б група – от 11 до 14 години) — Калоян Василев, от класа по флейта на д-р Ивайло Василев

Награда за отлично представяне и ярко артистично присъствие (Пиано, I А група – от 6 до 10 години) — Радослав Чиколов, от класа по пиано на Светлана Косева

Награда за отлично представяне (Флейта, I А група – от 6 до 10 години) — Кристиян Батакаров, от класа по флейта на д-р Ивайло Василев

Реклами

Награди от Международен конкурс „Наследници на Орфей“, 2016


IV Международен музикален конкурс „Наследници на Орфей“, 2 – 8 септември 2016 година, КК „Албена“

Раздел „Класическа музика“, Солист-инструменталист

Първа награда и Номинация за Гран при — Георги Чиколов, от класа по пиано на Светлана Косева

Първа награда — Радослав Чиколов, от класа по пиано на Светлана Косева

Награди от Финален етап на Международен музикален конкурс, Сърбия, 2016


VII Международен музикален онлайн конкурс, организиран от Асоциацията на педагозите от музикалните училища в Сърбия и продуцентска агенция MIR Production, 9 май 2016 година, Белград, Сърбия

Световен музикален шампион в Категория „Камерни ансамбли“ (98/100 т.) и Първа награда — трио „Некрима“ в състав: Невена Атанасова (флейта) – бивш възпитаник на НУМТИ „Добрин Петков“, Кристина Юмерска (валдхорна) и Мариела Плачкова (пиано); от класа по камерна музика на акад. проф. Стоян Караиванов

Първа награда  в Категория „Камерни ансамбли“ (94,33/100 т.) — Клавирно трио в състав: Ивелина Кръстева (пиано), Радостина Стоянова (цигулка) и Йордан Вичев (виолончело); от класа по камерна музика на Детелина Маринкева

Първа награда  в Категория „Цигулка“ (99/100 т.) — Марияна Стоева; от класа на Евгения Ночева; клавирен акомпанимент — Злателина Коларова

Първа награда  в Категория „Цигулка“ (95,66/100 т.) — Екатерина Стоева; от класа на Евгения Ночева; клавирен акомпанимент — Злателина Коларова