Tag Archives: подготвителен клас

Тържество на най-малките ученици по случай 70-годишнината на НУМТИ „Добрин Петков“


На 13 март 2015г. в Аулата се състоя тържество на учениците от двeте подготвителни групи в НУМТИ „Добрин Петков“, посветено на 70-годишнината на училището и предстоящите пролетни празници.

IMG_4791

IMG_4692

IMG_4727

IMG_4643

IMG_4660

IMG_4661

Организатори на празника бяха учителите на двете подготвителни групи Неда Чибукчиева и Милена Рангова. 

IMG_4845

IMG_4754

IMG_4686

Снимки: Антония Апостолова

Advertisements

Откриване на учебната 2014/2015 година


На 15 септември 2014 година с официално тържество бе открита учебната 2014/2015 година в Националното училище за музикално и танцово изкуство „Добрин Петков“. 

Откриване на учебната 2014/2015 година в НУМТИ „Д.Петков“

Нели Попова-Коева – директор на НУМТИ „Д.Петков“

Ваня Недева – водещ на тържеството

Първокласниците Христина Панова и Георги Чибукчиев

Третокласниците Красимир Джамбов, Ани Панова, Петра Тошкова, Виктор Костов

Николай Василев – знаменосец, Мария Петрова и Здравка Иванова – асистентки

Петокласниците Теа Георгиева и Георги Чиколов и първокласниците Христина Панова и Георги Чибукчиев

Първокласниците Елена, Ира, Йоана, Симона, Рая

Ива Чукова

Христина Ивановска

Приети ученици в НУМТИ „Добрин Петков” за учебната 2012/2013 година


ПО КЛАСОВЕ И СПЕЦИАЛНОСТИ:

Подготвителен клас

Пиано: Виктор Вичев, Йоана Попова, Катрин Манчорова, Пандора Хейууд, Йордан Тодоров, Радостин Ангелов

Цигулка: Калина Ненова, Ренцо Ставрев, Яна Панова, Александра Райчева, Мария Панциду, Надежда Благоева

Класическа китара: Боян Каров, Яна Къркаличева

Блокфлейта: Гълъбина Григорова

І клас

Пиано: Ивиана Бързакова, Габриела Влаева, Зак Марсел Миков, Никол Почева, Светослав Боевски, Поля Кюркчийска, Александър Карамитев, Симеон Стоилов, Християна Кацарова

Цигулка: Виктор Костов, Ани Панова, Елисея Гайдарова, Красимир Джамбов, Екатерина Стоева, Владимир Ценов, Пресияна Игнатова, Ангелина Генчевска

Виола: Ангел Василев, Мариета Канева

Виолончело: Лусик Вичева, Тодор Стоянов, Денис Динев

Класическа китара: Даяна Боши

Флейта: Анджела Топалска, Анна Дончева

Ударни инструменти: Вениамин Минчев, Стефан Хубенов, Петра Тошкова, Антон Костадинов

Класически танц: Дара Пенкова, Елеонора Герджева, Микаела Джоглева, Теодора Шопова, Владимира Мастрафчиева, Марчела Петрова

V клас

Пиано: Николай Маринов, Крикор Карагьозов, Тифани-Сидни Микова, Меглена Костова, Даниела Паскалева, Сияна Самудова

Цигулка: Златина Генова, Катрин Христова, Линда Бонева, Радостина Христова, Силвия Куртева

Виола: Георги Апостолов, Атанас Атанасов, Валентина Железарова, Лаура Фурнаджиева, Василена Бурдева

Виолончело: Симеон Каранов, Александра Радичева

Контрабас: Кристиана Шатровска

Класическа китара: Давид Митев, Михаил Ташев

Флейта: Александра Миланова, Явор Ангелов

Ударни инструменти: Александра Тотева, Юсиан Урумов

VІІІ клас

Пиано: Петя Станева, Ивелина Кръстева, Стоян Пеев, Мария Гидикова, Константин Марков, Йоана Бачурова

Цигулка: Дебора Стефанова, Радостина Стоянова, Калина Герчева, Стела Мандева, Диляна Добрева

Виола: Христо Илиев

Виолончело: Димана Ангелова, Йордан Рангелов

Контрабас: Евдокия Енчева

Флейта: Кристиян Христов, Мариела Апостолова

Кларинет: Христо Попов

Саксофон: Мартин Лазаров

Валдхорна: Детелина Узунова

Тромпет: Антоан Георгиев, Весела Иванова, Георги Черненков

Цугтромбон: Цветомил Цветанов

Ударни инструменти: Вяра Илиева, Кристина Милева

Акордеон: Владо Рогачев

ПРИЕТИ УЧЕНИЦИ, ЯВИЛИ СЕ НА ПРИРАВНИТЕЛНИ ИЗПИТИ

ІІІ клас

Пиано: Янислав Янакиев

ІV клас

Класическа китара: Димо Тунчев, Иван Ненов

Флейта: Жеко Жеков

VІ клас

Класическа китара: Пламен Иванов

Флейта: Дарина Славова

Тромпет: Ивайло Жеков

VІІ клас

Класическа китара: Антонио Георгиев

Арфа: Виктория Падалова

Класически танц: Дима Капсарева

ІХ клас

Пиано: Иван Илиев