Tag Archives: сребърна лира

Награди от Национален конкурс „Орфееви таланти“, 2019


Национален музикално-фолклорен конкурс „Орфееви таланти“, организиран от Български национален младежки фолклорен съюз, в партньорство с Академията за музикално, танцово и изобразително изкуство – Пловдив, 21 – 24 март 2019 г., Пловдив

Златна лира на Орфей (Направление „Народно пеене“, Категория А1 — участници от национални училища по изкуствата и висши учебни заведения, IV възр. група — 8 – 12 клас) — Мария Хубенова, от класа на Гергана Таскова

Златна лира на Орфей (Направление „Народно пеене“, Категория А1 — участници от национални училища по изкуствата и висши учебни заведения, III възр. група — 5 – 7 клас) — Дияна Гатева, от класа на Севджан Рамадан

Златна лира на Орфей (Направление „Народно пеене“, Категория А1 — участници от национални училища по изкуствата и висши учебни заведения, III възр. група — 5 – 7 клас) — Никол Ганчева, от класа на Севджан Рамадан

Златна лира на Орфей (Направление „Народно пеене“, Категория А1 — участници от национални училища по изкуствата и висши учебни заведения, III възр. група — 5 – 7 клас) — Лия Инграм, от класа на Николета Маринова

Сребърна лира на Орфей (Направление „Народно пеене“, Категория А1 — участници от национални училища по изкуствата и висши учебни заведения, III възр. група — 5 – 7 клас) — Камелия Балабосова, от класа на Севджан Рамадан

Сребърна лира на Орфей (Направление „Народно пеене“, Категория А1 — участници от национални училища по изкуствата и висши учебни заведения, III възр. група — 5 – 7 клас) — Рая Павкова, от класа на Николета Маринова

Сребърна лира на Орфей (Направление „Пиано“, Категория А1 — участници от национални училища по изкуствата и висши учебни заведения, III възр. група — 5 – 7 клас) — Радостин Ангелов, от класа на д-р Цветелина Борисова

Бронзова лира на Орфей (Направление „Народно пеене“, Категория А1 — участници от национални училища по изкуствата и висши учебни заведения, IV възр. група — 8 – 12 клас) — Мария Илкова, от класа на Гергана Таскова

Поощрение (Направление „Народно пеене“, Категория А1 — участници от национални училища по изкуствата и висши учебни заведения, IV възр. група — 8 – 12 клас) — Евелин Инан, от класа на проф. Светла Станилова

Поощрение (Направление „Народно пеене“, Категория А1 — участници от национални училища по изкуствата и висши учебни заведения, IV възр. група — 8 – 12 клас) — Веселина Петрова, от класа на Севджан Рамадан

Поощрение (Направление „Народно пеене“, Категория А1 — участници от национални училища по изкуствата и висши учебни заведения, IV възр. група — 8 – 12 клас) — Николай Парунев, от класа на Севджан Рамадан

 

 

 

 

 

Реклами

Награди от Национален конкурс „Орфееви таланти“, 2018


Национален музикално-фолклорен конкурс „Орфееви таланти“, организиран от Български национален младежки фолклорен съюз, в партньорство с Академия за музикално, танцово и изобразително изкуство – Пловдив, 22 – 25 март 2018 г., Пловдив

Златна лира на Орфей (Направление „Народни хорове“, Категория А1, IV възр. група) — Народен хор на НУМТИ „Добрин Петков“, диригент Явор Тасков

Златна лира на Орфей (Направление „Камерни вокални състави“, Категория А1, IV възр. група) — Вокален дует Ивана Погосян и Женя Арабаджиева, от класа на проф. Светла Калудова-Станилова

Златна лира на Орфей (Направление „Камерни вокални състави“, Категория А1, III възр. група) — Вокален дует Кристина Белева и Мария Паскалева, от класа по народно пеене на проф. Светла Калудова-Станилова

Златна лира на Орфей (Направление „Народно пеене“, Категория А1, III възр. група) — Кристина Белева, от класа на проф. Светла Калудова-Станилова

Сребърна лира на Орфей (Направление „Класическо пеене“, Категория А1, IV възр. група) — Аида Пипоян, от класа на Матеуш Тенев

Сребърна лира на Орфей (Направление „Класическо пеене“, Категория А1, IV възр. група) — Анджела Гелева, от класа на Матеуш Тенев

Сребърна лира на Орфей (Направление „Камерни вокални състави“, Категория А1, IV възр. група) — Дует Атанаска Тонева и Борислав Тонев, от класа по народно пеене на д-р Гергана Таскова

Сребърна лира на Орфей (Направление „Народно пеене“, Категория А1, III възр. група) — Мария Паскалева, от класа на проф. Светла Калудова-Станилова

Сребърна лира на Орфей (Направление „Народно пеене“, Категория А1, III възр. група) — Мария Хубевнова, от класа на д-р Гергана Таскова

Сребърна лира на Орфей (Направление „Народно пеене“, Категория А1, III възр. група) — Дияна Гатева, от класа на Севджан Емурла

Бронзова лира на Орфей (Направление „Народно пеене“, Категория А1, III възр. група) — Камелия Балабосова, от класа на Севджан Емурла

Бронзова лира на Орфей (Направление „Пиано“, Категория А1, III възр. група) — Радостин Ангелов, от класа на д-р Цветелина Борисова

 

 

Награди от „Орфееви таланти“, Калофер, 2016


XVI-ти Национален музикално-фолклорен конкурс „Орфееви таланти, организиран от Българският национален младежки фолклорен съюз, съорганизиран от Кметство Калофер, АМТИИ – Пловдив, със съдействието на НЧ „Христо Ботев“, вестник „Фолклорен хоризонт“ и продуцентски център „БГ фолклор“, 25 – 27 март 2016 година, Калофер

Златна лира на Орфей (Народно пеене, Втора възрастова група, Категория I) — Мария Хубенова, от класа по народно пеене на Гергана Таскова

Сребърна лира на Орфей (Народно пеене, Трета възрастова група, Категория I) — Ива Чукова, от класа по народно пеене на Деница Василева

Бронзова лира на Орфей (Народно пеене, Трета възрастова група, Категория I) — Надежда Терзиева, от класа по народно пеене на Гергана Таскова